Вы здесь

Презентация открытого регионального конкурса «Лицо Винничины»

Презентація відкритого регіонального конкурсу «Обличчя Вінниччини»

Новий мистецький проєкт «Обличчя Вінниччини» претендує стати першим відкритим регіональним конкурсом, який відбуватиметься за повним контролем Студентської ради Вінниччини та пильним оком ЗМІ. Конкурс має на меті сформувати у молодих вінничан усвідомлення того, що справжні людські цінності мають базуються на духовності та інтелекті. Він покликати сформувати образ молодого успішного вінничанина, який докладає максимум зусиль, щоб розвивати себе і прославляти свій регіон. Участь у конкурсі можуть брати усі охочі дівчата і хлопці. Єдина умова – вік від 16 до 30 років.

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 20 січня 2020 року. Зареєструвати кандидата/кандидатку можна за аплікаційною формою, яка розміщена на сайті ГО «Кращий художник/The best artist» у розділі «Обличчя Вінниччини», або при переході за QR-кодом на афіші. За результатами кастингу до фіналу потраплять 12 конкурсантів. Їх обиратиме компетентне журі з числа відомих і успішних вінничан, зірок світової сцени, бізнесменів та мистецтвознавців. Підтримати того чи іншого кандидата зможуть усі вінничани, онлайн голосування триватиме у соціальних мережах та на медіа ресурсах RIA. Перевага надаватиметься тим претендентам, які вже мають важливі здобутки та досягнення на всеукраїнському та світовому рівні у різних галузях.

Фінал конкурсу відбуватиметься наприкінці лютого у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. Садовського. 12 конкурсантів представлятимуть себе і свої таланти і перетворять хвилюючий конкурс на феєричну шоу-подію. Усі фіналісти будуть відзначені номінаціями, жоден не залишиться без подарунку від спонсорів. А переможеці отримають у подарунок дорогоцінні вироби від дому шкіри та хутра «Princess» та ювелірного дому «Kimberli».

Ведучими свята стануть Олександр Теренчук та Інесса Побережна. Ексклюзивним доповненням дійства буде фотовиставка Кості Ревуцького, який представить портрети усіх фіналістів. Оригінальні зони для фото розмістять дизайнер Світлана Теренчук та торгова марка «Регіна».

Презентація відкритого регіонального конкурсу «Обличчя Вінниччини» фото 2

Матиме подія і благодійну складову. У глядацькій залі спеціально буде виокремлена VIP-зона, куди зможуть потрапити лише спонсори проєкту, учасники й ті, хто придбає VIP квитки срібної та золотої категорії. Срібний VIP квиток дасть можливість мати пріоритет у розсадці, спілкування та фотографування із запрошеними зірками. Його вартість складатиме 1500–2000 грн (залежно від місця розсадки). Золотий VIP квиток дає усі можливості срібного та можливість продовження на afterparty, яка пройде у ресторані «Аура». Його вартість складатиме 2500–3000 грн (залежності від місця). Звичайний квиток коштуватиме 200–300 грн. Студентам при наявності студентського квитка передбачена знижка у 50 %. Усі зібрані кошти будуть витрачені реалізацію дитячих мрій, зокрема підтримку юних художників.

Відкритий регіональний конкурс «Обличчя Вінниччини» проводитиметься під патронатом Народного депутата України Ірини Борзової, за сприяння Фонду Володимира Продивуса та при підтримці громадської організації «Кращий художник/The best artist».

Генеральний спонсор – Дім шкіри та хутра «Princess».

Ексклюзивний спонсор ювелірний дім «Kimberli».

Особливий партнер мінеральна вода «Регіна»

Головний медіа партнер – RIA

За підтримки депутата обласної ради Дмитра Чаленка та депутатки міської ради Алли Власюк

Презентація відкритого регіонального конкурсу «Обличчя Вінниччини» фото 1

Склад  конкурсної комісії:

 • Лю Юйдань, директор компанії «Україна Міжнародна Медіа-Культура» (голова конкурсної комісії);
 • Володимир Козюк, народний художник України, голова громадської організації «Кращий художник/The best artist»;
 • Ірина Копаниця - Член наглядової ради Фонду Біла Стрічка (White Ribbon/ USA-Ukraine) (заступник голови конкурсної комісії);
 • Нобухіро Терада, Народний артист України, (заступник голови конкурсної комісії);
 • Олег Іваненко, керівник редакційної ради Національного проекту «Книга рекордів України»;
 • Дмитро Овечкін, директор кінокомпанії «Студія «Золоте Руно»;
 • Максим Філанчук, директор департаменту культури Вінницької міської ради;
 • Ігор Ільчишен, власник ювелірного дому «Kimberli»;
 • Людмила Станіславенко, депутат Вінницької обласної ради, президент Благодійного фонду Людмила Станіславенко;
 • Олег Горобець, генеральний директор найбільшої в Україні регіональної медіа-групи RIA;
 • Алла Власюк, депутат міської ради;
 • Осман Генч, власник Дому шкіри та хутра «Princess»;
 • Маріна Януш, голова Студентської ради Вінниччини;
 • Світлана Теренчук, дизайнер одягу;
 • Олексій Некрасов, продюсер;
 • Костя Ревцький, фотограф;
 • Роман Головащенко, Інтерконтинентальний  чемпіон за версією IBO;
 • Вікторія Звонецька, Студ Міс Вінниця 2019, Міс Регіна 2019, 1 Віце СтудМіс України 2019;
 • Ольга Дернова, начальник Управління культури і мистецтв Вінницької обласної держаної адміністрації;
 • Руслан Анфілов, Голова Фундації креативного бізнесу, експерт з креативних індустрій та підприємництва.

Список меценатів та членів журі може змінюватися.

Голосование: 
0
Ваша оценка: Нет
0
Голосов пока нет