Вы здесь

«Оберег человечества»

«Оберіг людства». Прес-конференція організаторів заходу.

В перший день Нового року за китайським календарем, 25 січня 2020 року, в Україні стартує унікальний щорічний Міжнародний театралізований фестиваль «Оберіг Людства», покликаний об’єднати найуспішніших українок світу, відродити та популяризувати традиційні національні сімейні цінності, розповідати історії успіху наших співвітчизниць та їхніх родин, об’єднати навколо сучасних тенденцій та викликів, що постають перед Україною в середині держави  та на міжнародній арені активних та успішних українських жінок та чоловіків.

Першим заходом фестивалю стане вечірня імпреза «День Тетяни», що проходитиме 25 січня у київському театрі «Сузір’я». Найуспішніші киянки з ім’ям Тетяна поділяться своїми досягненнями в науці, медицині, журналістиці, мистецтві, політиці, бізнесі, громадській діяльності та інших напрямках.

Організатори вечірньої імпрези «День Тетяни»:

Мистецький центр «Тріумф»
Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності»
Клуб успішних жінок «Жінки України».

Головні партнери:

Асоціація мистецтвознавців, експертів, оцінювачів та реставраторів
проект «Кращий художник – THE BEST ARTIST»
мережа ресторанів і суші-барів «Євразія»
ГО «Спадщина предків», Київський дитячий фонд
компанія MIR-MIRA
«Винний бутік 47»

Проведення Міжнародного театралізованого фестивалю “Оберіг Людства” ініціює Мистецький центр “Тріумф”. І першим його заходом стане імпреза “День Тетяни”.

Про це оголосила на презентації проекту в Укрінформі директор Мистецького центру “Тріумф” Тетяна Забавська, повідомляє кореспондент агентства.

“Фестиваль відбуватиметься щороку, він покликаний об’єднати найуспішніших українок, славетні та цікаві родини. Учасників фестивалю визначатиме поважне журі у складі найвідоміших представників української культури, науки, спорту та бізнесу. Переможці стануть відомі за результатами інтерактивного голосування світової спільноти. У проекті буде три номінації: “Леді — Тріумф планети” (відомі жіночі образи, найуспішніші українки планети); “Скарб нації” (кращі родини, династії, роди); “Божий дар” (найталановитіші маленькі українки та українці)”

Тетяна Забавська

За її словами, під час численних заходів фестивалю — а їх заплановано 57 — йтиметься, зокрема, про історії успіху, найцікавіші успішні українські родини, їхнє життя та внесок у розвиток України.

“Першим заходом, що відкриває наш масштабний проект “Оберіг людства” в номінації “Леді — Тріумф”, є імпреза “День Тетяни”, яка відбудеться 25 січня о 17.00 в київському театрі “Сузір’я”. Найуспішніші Тетяни України поділяться своїми досягненнями у різних сферах діяльності – науці, медицині, журналістиці, мистецтві, політиці, бізнесі, громадській діяльності”, – зазначила Забавська, уточнивши, що гостями імпрези стануть членкині Клубу успішних жінок та Міжнародного жіночого руху “За сімейні цінності”.

Вона додала також, що до проекту “Оберіг Людства” запрошуватимуть успішних жінок українського роду, які обіймають провідні посади в Європі та світі і є гордістю України та інших країн. Зокрема, у номінацію “Леді — Тріумф” планують запросити відому американську космонавтку Гайдемарі Стефанишин-Пайпер.

Як зазначила голова Міжнародного жіночого руху “За сімейні цінності” Наталія Федорчук, перший фестиваль триватиме рік і складатиметься з багатьох цікавих заходів, що порушуватимуть актуальні теми, зокрема відродження традицій.

Вона також підкреслила, що їхній рух просто не міг не підтримати такий фестиваль як “Оберіг людства”, і захід з нагоди Дня Тетяни.

“Ми маємо у себе практичний досвід обов’язково починати місяць поруч з успішною жінкою. І хотіли би таку традицію передати через цей фестиваль, до якого буде залучено велику кількість фахівців — у мистецькій, культурній, театральній сфері, щоб вони передавали студентам професійний досвід”

Наталія Федорчук

Ще одна ініціатива Міжнародного жіночого руху “За сімейні цінності”, за її словами, стосуватиметься перегляду системи державної підтримки вищої освіти.

“Сьогодні, на жаль, ми стикаємося з такою проблемою, що в Україні не вистачає ні лікарів, ні вчителів, ні будівельників, ні рестораторів і так далі. Ті зміни, які ми запропонуємо на першому заході для розгляду успішними жінками, які зберуться, будуть містити механізм , що дозволить залишити професійну еліту в Україні і створити нову професійну еліту”, – наголосила Федорчук, уточнивши, що ініціатива стосується вдосконалення механізмів надання пільгового державного кредитування на оплату навчання у професійно-технічних та вищих закладах освіти.

Своєю чергою, мистецтвознавець Олексій Жадейко, який представляє Асоціацію мистецтвознавців, експертів, оцінювачів та реставраторів, а також проект “Кращий художник – The Best Artist”, висловив впевненість, що разом вони зроблять велику справу.

“Ми, проект “Кращий художник – The Best Artist”, який займається важливими соціальними питаннями, Асоціація, яка займається освітніми і культурними програмами, з радістю підтримуємо і беремо участь у всіх проектах “Тріумфу”. Це важливо, це актуально і, головне, має реальні інструменти вирішення проблем”

Олексій Жадейко

До його слів доєднались управляючий партнер мережі ресторанів "Євразія" Оксана Тихоненко, а також один із організаторів вечірньої імпрези “День Тетяни”, голова Клубу успішних жінок м. Києва Лілія Олійник.

На запрошення жіночого руху «За сімейні цінності», під час вечірньої імпрези, Тетян привітає зі святом зірка Віденської опери з українським корінням Марина Лопез. Солістка світового рівня виконає український романс.

Голосование: 
0
Ваша оценка: Нет
0
Голосов пока нет