Вы здесь

Дмитрий Овечкин

Дмитро Овечкін

Дмитро Вікторович Овечкін

Кіно- та телепродюсер, директор ТОВ «Студія «Золоте Руно»

Освіта

1993-2000 – НТУУ «КПІ». Дві вищі освіти. Факультети менеджменту і маркетингу та Механіко-машинобудівний. Спеціальність: економіст – маркетолог,

2003-2010 – Центр розвитку людини «Мудрість Вічності», диплом «Біоенергоінформотерапевт».

Творчий доробок

Починаючи з 2000 року приймає активну участь у розвитку українського кіно та культури.

У 2002 році став співзасновником Всеукраїнського фестивалю фільмів і телерадіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте Курча», який діє й донині.

З 2000 до 2004 року, як провідний економіст кіностудії ім. О. П. Довженко створював українське кіно, працював з  видатними художниками кіно О. Левченко, В. Яько, Є. Пітеніним, С. Якутовичем, режисерами М. Мащенко, Р. Балаяном, О. Денисенко, Ю. Іллєнко.

З 2004 до 2013 року працював продюсером на телебаченні, зпродюсував більш 300 документальних програм та фільмів, деякі з них відзначенні міжнародними нагородами.

Продюсер міжнародного проекту «Квітка. Голос в єдиному екземплярі» про співачку Квітку Цісик (виробництво телеканалу «Інтер»), покази відбулись в Канаді, США і Україні.

В 2013 році заснував виробничу компанію «Студія «Золоте Руно».

З 2016 року став поширювати українське кіно за межі України, є співзасновником щорічного Фестивалю українського кіно в Лівані, та з 2019 року співзасновником щорічного Фестивалю українського кіно в Китаї. Активний учасник розвитку культурних відносин між Україною та Китаєм.

Співпрацює з діячами кіно та культури Італії, Литви, Китаю, Лівану, Німеччини, Ірану, США, Сирії, та ін.

З 2016 року продюсує українське кіно. Головна його робота - військова драма «Мати Апостолів», режисер Заза Буадзе. Фільм є подякою усім матерям, діти яких загинули захищаючи Україну. Фільм став переможцем ІІІ Міжнародного кінофестивалю «Буковина» у номінації «Найкращий національний художній фільм».

Наразі є ініціатором створення та співпродюсером українсько-італійсько-литовського художнього фільму «Поцілунок Людожера» про викрадення дітей. Цей фільм підніме глобальну проблему зникнення дітей у світі.

Голосование: 
0
Ваша оценка: Нет
5
Средняя: 5 (12 оценок)