You are here

Art exhibition at the award ceremony "Best GR Specialist of the Year"

Премія «Кращий GR-спеціаліст року»

Завданням премії «Кращий GR-спеціаліст року» є об’єднання корпоративних професіоналів та профільних організацій, що практикують в сфері Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy з метою представництва інтересів бізнесу в діалозі з органами влади, та висвітлення їх професійних досягнень для отримання загальнонаціонального визнання та подальшого розвитку цього перспективного напряму роботи в Україні.

«Кращий художник/The best artist» під час проведення церемонії нагородження премією «Кращий GR спеціаліст 2018 року» проводить виставку робіт Володимира Козюка, Валерія Гегамяна та Костянтина Роготченка.

Володимир Козюк

Народний художник України (23 січня 2016), Заслужений художник України (20 серпня 2007), колекціонер, меценат, фотохудожник, громадський діяч. Учасник і автор більше сотні мистецьких заходів обласного, всеукраїнського і міжнародного рівня.

Автор книжок та фотоальбомів. Встановив десять Національних рекордів України, має найвагомішу в країні колекцію старої листівки і народної ікони Поділля.

Його роботи знаходяться в приватних колекціях поціновувачів мистецтва, відомих людей політики та культури, включаючи Президентів України Петра Порошенка, Віктора Ющенка та Леоніда Кучми.

Картина Володимира Козюка «Осінь у Дзе Дзе Дзе»

Володимир Козюк, Осінь у Дзе Дзе Дзе, полотно, олія, 120х180 см

 

Картина Володимира Козюка «Ранок у Каратах»

Володимир Козюк Ранок у Каратах, полотно, олія, 90х120 см

 

Картиана Володимира Козюка «Вечерній дзвін»

Володимир Козюк, Вечірній дзвін, полотно, олія, 150х180 см

 

Валерій Гегамян

Народився в Гарні 1925 року. Навчався живопису у Мартироса Сар’яна, який рекомендував його як найкращого учня, на роботу в Москві. У середині 60-х років заснував та очолював художньо-графічний факультет ОПІ ім. Ушинського.

В 1986 завершив викладати та свідомо відгородився від світу дверима своєї майстерні, де створив свої найбільш значимі роботи. І тільки зараз, через багато років, є унікальна можливість по-справжньому оцінити твори генія.

Маючи чудову освіту та можливості блискучої кар’єри під протекцією, Гегамян обрав шлях педагога та «герметичного» художника. Був цілковито митцем XX століття, але професійно та ідейно підготував ціле покоління художників «Нової хвилі».

Картина Валерія Гегамяна «Червоні скелі»

Валерій Гегамян, Червоні скелі, картон, олія, 21х29 см

 

Картина Валерія Гегамяна «Українка»

Валерій Гегамян, Українка, полотно, олія, 255.5х168.5 см

Картина Валерія Гегамяна «Дівчина»

Валерій Гегамян, Дівчина, картон, олія, 84.5х60.3 см

 

Костянтин Роготченко

Народився в Києві. Навчався в приватній школі Н. Шкарапути. Закінчив Київський Національний університет технології та дизайну на факультеті графічного дизайну (2012). Член об’єднання «Арт-рух» (2004-2008). Учасник всеукраїнських та міжнародних персональних і групових художніх виставок, зокрема персональної виставки в Національному музеї російського мистецтва (Київ, 2017). Лауреат конкурсу Георгія Якутовіча (2014). Член Національного союза художників України (2015).

Роботи художника знаходяться в приватних колекціях і в Державному художньому музеї Литви.

Картина Костянтина Роготченко «Морфологія лінії»Костянтин Роготченко, Морфологія лінії, полотно, олія, 100х60 см

 

Картина Костянтина Роготченко, «Морфологія лінії 5»

Костянтин Роготченко, Морфологія лінії 5, полотно, олія, 120х100 см

 

Картина Костянтина Роготченко, «Велич небес»

Костянтин Роготченко, Велич небес, полотно, олія, 120х100 см

Voting: 
0
Your rating: None
0
No votes yet