You are here

Karen Agamyan's Exhibition in the XXI Gallery

Карен Агамян на відкритті художньої виставки

Вперше у Вінниці та Україні! 8 червня, о 15.00, у “Галереї ХХІ” (вул. архітектора Артинова, 12-а) відкривається персональна виставка одного з найтитулованіших учасників цьогорічного Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist 2018» Карена Агамяна.

Вірменський художник - професор, голова Спілки художників Вірменії, член ради з питань культури при президенті Республіки Вірменія, почесний професор університету Сока (Токіо), заслужений діяч мистецтв Вірменії. З 1970 року брав участь у понад 150 республіканських, всесоюзних, міжнародних і зарубіжних персональних і групових виставок, організованих Міністерством Культури і Союзом Художників в Єревані, Ташкенті, Тбілісі, Баку, Мінську, Ліоні, Будапешті, Гавані, Бухаресті, Берліні, Афінах, Парижі, Лос-Анджелесі, Коломбо, Бордо, Марселі, Китаї та ін.

Багато робіт художника знаходяться в фондах і архівах Міністерства Культури Вірменії, а також у приватних колекціях багатьох країн світу. Досі доробок талановитого художника зі світовим ім'ям в Україні широко представлений не був. Тож у вінничан є щаслива нагода першими познайомитись із його довершеними творами, які репрезентують не лише досконалу вірменську автентику, а й загальносвітові тенденції сучасного живопису.

- Взагалі, мистецтво відкриває двері, воно не знає політики, мистецтво набагато вільніше за неї, - заявив свого часу митець. Можливо саме тому назва його нової виставки - "Мистецтво єднає!"

Завітайте 8 червня, о 15.00, у вінницьку “Галереї ХХІ” (вул. архітектора Артинова, 12-а) на її відкриття. Вас чекають яскраві враження!

Voting: 
0
Your rating: None
0
No votes yet