You are here

Plein air awards

Нагородження учасників Пленеру Кращий Художник 2018

14 червня у комплексі відпочинку «Гостевія» ознаменувалось заключною виставкою творів художників з 7 країн світу, які надихались принадами Вінниччини та працювали тут на протязі 9 днів, урочистою церемонією нагородження переможців конкурсу «Кращий Художник / The Best Artist 2018» та святковим концертом.

Проведення заходу такого масштабу було б неможливо без всебічної підтримки Мiнiстeрствa культури Укрaїни, органів місцевої та державної влади, партнерів проекту, меценатів та, в першу чергу, ініціатора пленеру Володимира Козюка, чий творчий внесок відзначили медаллю «The Best Artist».

1406-04.jpg
Юрій Вакуленко оцінює твори художників

Численні гості та поважне журі мали змогу не тільки милуватись та оцінювати твори майстрів, а й поспілкуватися з учасниками Пленеру у творчій обстановці, познайомитись та обмінятися думками з приводу новітніх тенденцій у світі образотворчого мистецтва.

Рішенням журі у складі Євгена Нищука, Юрія Вакуленка, Володимира Козюка, Юлії Литвінець, Карена Агамяна, Оксани Повякель, Людмили Станіславенко, Марії Климчак, Нугзара Чіаберашвілі, Галини Якубович, Максима Філанчука, Олега Іваненко, Джамаля Бадвана, Лідії Лихач, Дмитра Літкевича, Олексія Жадейка та Лю Юйдань пiдвело пiдсумки голосувань (в тому числі й користувачів інтернету), визначило переможцiв і оголосило результати II мiжнародного пленеру Кращий Художник/The Best Artist 2018 у двох номінаціях та присудило «Премію імені Валерія Гегамяна».

«Кращий Художник»

 

I номінація

Валерій Шматько

 

II номінація

Злата Шишман 

 

III номінація

Олеся Рибченко

 

Переможець конкурсу Валерій Шматько
Володар другої премії «Кращий Художник» Злата Шишман

«The Best Artist»

 

I номінація

Жанибек Суйунбеков 

II номінація

Закир Сабіров

 

Переможець у номінації «The Best Artist» Жанибек Суйунбеков
Закир Сабіров отримав другу премію «The Best Artist»

Медалі «За служіння мистецтву», якими нагороджуються митці України та світу за особисті видатні досягнення в професійній сфері, були нагороджені конкурсанти Євгенія Божко, Неллі Кірман, Людмила Коваль, Дмитро Кравець, Олена Ляйтнер, Володимир Свачій, Михайло Спорнік, Анна Сушарник-Кравець.

Талановиті художники на церемонії нагородження

Вищі Знаки народної пошани - Ордени «За розбудову України» в галузі мистецтва отримали Давид Іванішвілі з Грузиї, Чи Шаотін з Китаю, Аваз Шарипов з Узбекистану та Назарій Третяк.

«Премією імені Валерія Гегамяна 2018» було урочисто нагороджено талановитого художника Антона Ковача з Ужгороду.

Лауреат Премії імені Валерія Гегамяна Антон Ковач

Треба зазначити, що у цей день вручили нагороду і тогорічному лауреату Премії Світлані Нечай-Сороці, яка у цей раз брала участь у пленері поза конкурсом, що не завадило насолоджуватись її творчістю та майстерністю.

В рамках заходу Голова Вірменської національної спілки художників Карен Агамян, був нагороджений особливою позаконкурсною відзнакою «The Best Artist» за внесок в розбудову мистецтва.

Нагороди отрумує Карен Агамян
Спеціальна нагорода «The Best Artist»

Засновник і редактор газети Видавничий дім «Грузинська еліта», «Хресна» і «Особливий журнал» Нугзар Чіаберашвілі отримав високу нагороду - Орден «За розбудову України».

Юрій Вакуленко нагороджений медаллю «Кращий Художник»

Дім міху та хутра подарував дизайнерські куртки Неллі Кірман та Злате Шишман.

Торгова марка «Рута» надала Валерію Шматьку можливість безкоштовного проведення персональної виставки у центрі сучасного мистецтва.

Від депутатів Вінницької обласної ради грошові премії отримали Жанибек Суйунбеков, Анна Сушарник-Кравець та Валерій Шматько.

Всі фіналісти отримали цінні призи, грошові заохочення та відзнаки від спонсорів заходу.

Переможці, призери та лауреати Конкурсу 2018

В урoчистiй цeрeмoнiї нaгoрoджeння взяли учaсть нaрoдний дeпутaт Укрaїни Сeргiй Кудлaєнкo, дeпутaт oблaснoї Рaди Людмилa Стaнiслaвeнкo, гoлoвa oблдeржaдмiнiстрaцiї Вaлeрiй Кoрoвiй, Вiнницький мiський гoлoвa Сeргiй Мoргунoв, прeдстaвники Мiнiстeрствa культури Укрaїни, мeцeнaти i бiзнeсмeни, прeдстaвники грoмaдськoстi тa пaртнeри.

Voting: 
0
Your rating: None
5
Average: 5 (1 vote)