You are here

Energy of good

15 професійних художників із 6 країн разом із юними живописцями написали картину, яка буде продана на аукціоні, а гроші спрямують на благодійність. Таку акцію влаштували у Вінниці. Працювали художники просто неба в центрі міста.

Один мольберт для художників із різних країн світу. Встановили його просто на площі у центрі міста. Щоб створити спільну картину, об'єдналися 15 досвідчених митців із Китаю, Польщі, Грузії, Киргизстану і Таджикистану та стільки ж вінницьких молодих живописців.

Організатори дійства кажуть, таким чином прагнуть об'єднати спільною роботою професійних художників і початківців. Результатом творчої співпраці стане допомога дітям із малозабезпечених родин у придбанні вартісних матеріалів для уроків малювання.

Ця картина буде виставлена на аукціон, кошти будуть залучені для потреб художньої школи. Тобто на засоби для мистецтва і шкільне приладдя, яких не вистачає для дітей з малозабезпечених сімей.

ініціаторка акції Марина Сотник

Благодійний аукціон організатори акції планують провести за кілька місяців. Професійних художників та юних живописців згуртував Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник», який відбувається щороку. Цього разу до нього долучилися 26 художників із різних країн світу.

Ідея дуже гарна, вона не має кінця. Сьогодні лише початок, а це добро буде розходитись по світу. Враховуючи кількість знаменитих художників, кількість відомих людей, вінничан і енергію безцінну дітей. Вся ця енергія вкладеться в роботу, і я думаю, вона буде дорого продана

організатор пленеру «Кращий художник» Володимир Козюк.

За творчим процесом стежили представники Книги рекордів України. За словами експертів, акція художників претендує на рекорд. Адже вперше в країні до одного полотна доклали руку одразу 30 художників. Картину назвали «Енергія добра».

Voting: 
0
Your rating: None
0
No votes yet