You are here

Ivan Marchuk - Knight of the Order "For the Development of World Art"

Іван Марчук – кавалер Ордену «За розвиток світового мистецтва»

Орденом «За розвиток світового мистецтва» І ступеня з номером 001 нагороджений Великий художник сучасного світу, геній, що увійшов в ТОП-100 художників світу – Іван Степанович Марчук.

Бути визнаним Державою – це добре, бути визнаним народом – це ще краще, а бути визнаним митцями – іншому художникові велика честь!

Організація «Кращий Художник» заснувала ордени «За розвиток мистецтва України» і «За розвиток світового мистецтва», які розробили і виготовляють у ювелірному домі Kimberli.

Згідно з положенням, отримуватимуть ці нагороди саме ті люди, кандидатури яких пропонуватиме суспільство, які отримають підтримку громадськості, а потім – голосами наших поважних членів журі, які вперше були одностайними.

Художник має майбутнє, коли бачить поряд сильніших, кращих, бачить поряд Генія! Україна багата талантами, кожен заслуговує уваги та поваги, але вперед потрібно пропускати тих, хто вирвав своє серце, наче Данко, і несе його через чагарники буднів, щоб світлом його вказати шлях українцям, щоб у світлі його розквітла Україна!

Voting: 
0
Your rating: None
0
No votes yet