You are here

Opening of the IV International Art Plein Air

«Кращий Художник 2020» 

На 15 годину 17 серпня заплановане урочисте відкриття IV Міжнародного мистецького пленеру «Кращий Художник 2020». Подія відбудеться на площі Тараса Шевченка (Музейна площа) у Вінниці.

Щорічний пленер відбувається з ініціативи народного художника України Володимира Козюка, за підтримки Вінницької ОДА та Міністерства культури України.

У цьогорічному конкурсі візьмуть участь 32 художники з різних куточків України та світу. Упродовж двох тижнів вони відтворюватимуть на своїх полотнах «золоту провінцію» – Поділля та Вінницю, інші міста України: Житомир, Браїлів, Бар, Жмеринку, Ямпіль.

У силу карантинних обставин, 16 учасників-іноземців долучяться до події в онлайн-режимі, тобто працюватимуть поза конкурсом. Але вони отримають 100% гарантію на участь у пленері наступного 2021 року.

У програмі цьогорічного пленеру – творчі майстерні, виставки, майстер-класи, лекції і семінари. Кульмінацією події стане мистецько-пізнавальний квест «Вінницька палітра – сучасне і минуле», який відбудеться 23 серпня. Під час події художники писатимуть міські пейзажі та визначні історичні місця Вінниці на чітко визначених локаціях. Вінничани і гості міста, розгадуючи квест, будуть відвідувати локації, робити селфі з художниками, виставляти їх у мережу і переходити до наступного завдання.

Автори «Селфі з митцем», світлини яких наберуть найбільше «вподобайок», будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками від партнерів проекту.

Завершення Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The Best Artist – 2020» відбудеться 26 серпня у готельно-ресторанному комплексі «Гостевія». Члени журі оцінюватимуть конкурсні роботи 25 серпня, за день до оголошення переможців. Нагородження буде закритою подією. Через карантин кількість присутніх буде обмежено (для преси потрібна попередня акредитація).

За результатами конкурсу художники-переможці отримають відзнаки в номінаціях «Кращий художник» та «The Best Artist». Крім того, визначатиметься лауреат премії імені Валерія Гегамяна. Після завершення пленеру буде виданий каталог та проведена художня виставка творів учасників конкурсу «Кращий художник».

Voting: 
0
Your rating: None
0
No votes yet