You are here

"Vinnytsia palette - present and past"

«Вінницька палітра – сучасність та минуле»

Мистецько-пізнавальний селфі-квест «Вінницька палітра – сучасність та минуле»

23 серпня

Вінницька Вежа – старт о 15:30
ресторан Red Zeppelin – фініш о 18:30

У Вінниці вперше відбудеться мистецько-пізнавальний селфі-квест «Вінницька палітра – сучасність та минуле». Проходитиме він у рамках Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник / The Best Artist – 2020» та за участі художників з різних міст України та світу.

Мистецько-пізнавальний селфі-квест «Вінницька палітра – сучасність та минуле» афіша

Упродовж трьох годин – з 15.30 до 18.30 художники писатимуть визначні історичні місця та об’єкти культурної спадщини Вінниці. Тим часом учасники квесту шукатимуть їх на локаціях маршрутів, робитимуть з митцями селфі – звісно, дотримуючись соціальної дистанції, – викладатимуть світлини у мережу і матимуть можливість виграти грошову винагороду та подарунки від спонсорів. Долучиться до квесту і голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, який випробує свої мистецькі таланти на одній з локацій.

«До селфі-квесту можуть долучитися усі охочі вінничани – командами, чи поодинці, – відзначає організатор «Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник / The Best Artist – 2020» Володимир Козюк. – Правила участі досить прості. Учасники реєструються на старті, роблять фото у фотобудці і отримують карту з маршрутом, де вказані локації, на яких працюють художники. Їхнє завдання зробити селфі на кожному об’єкті, розмістити світлину у соцмережах з відповідними хештегами, отримати наклейку і рухатися далі до фінішу. Переможе той, хто збере усі наклейки та розмістить у мережі селфі з кожної локації маршруту. Перші 20 учасників, які дійдуть до фінішу першими, отримають грошові винагороди по 500 грн. Як бонус п’ять переможців матимуть можливість взяти участь у розіграші подарункового сертифікату на вечерю в ресторані, чи поїздку до Одеси на двох»

Рухатимуться учасники селфі-квесту за двома маршрутами. Стартують вони біля Вежі – головного символу міста, а завершуються на території ресторану Red Zeppelin, що на Вишеньці. До маршрутів входять такі локації, як Вінницькі Мури, Свято-Преображенський Собор, костел Діви Марії Ангельської, Миколаївська церква, музей-садиба Михайла Коцюбинського, набережна «Рошен», музей-садиба Пирогова та інші.

На локаціях у середмісті, окрім художників, учасників зустрічатимуть дівчата з ретро-клубу та переможниця «Обличчя Вінниччини» Міла Поворознюк.

Координаторки проєкту «Кращий художник / The Best Artist – 2020», зокрема «Обличчя проєкту 2020» Вікторія Звонецька, «СтудМіс Україна 2018» Богдана Плотиця, учасниця «СтудМіс Вінниця – 2019» Настя Пронько працюватимуть на локаціях у різних мікрорайонах.

Детальніша інформація
Олеся Шуткевич
медіа-координатор проєкту
067-318-57-27

 

Voting: 
0
Your rating: None
0
No votes yet