You are here

"My dear Vinnytsia region - let's take care of you"

Конкурс «Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе» афіша

Громадська організація «Кращий художник / The best artist»
Громадське об’єднання «Ми – Вінничани»
Всеукраїнський відкритий дитячий конкурс
«Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе»

Увага! Прийом робіт до 10 лютого! Голосування для фанів на сторінці ФБ починається 20 січня.

І. Загальні положення

Відкритий всеукраїнський дитячий мистецький конкурс «Рідна Вінниччино моя –бережімо тебе»– це ініціатива Народного художника України, голови громадської організації «Кращий Художник» Володимира Козюка, яку люб’язно підтримав патріот Вінниччини Олександр Домбровський, голова Громадського руху «Ми – Вінничани» Валерій Коровій та інші люди що поважають культуру. 

1. Мета проєкту:

Головною метою проєкту є духовне відродження України, тому важливо привернути увагу до свого рідного регіону, у даному випадку - Вінниччини! Показати у роботах  квітучу Вінниччину! Показати екологічні проблеми, що є на Вінниччині: посуха, паводки, вирубку лісів, тощо, щоб перевернути увагу до цих проблем і відповідно боротися за екологію. Всеукраїнський відкритий дитячий конкурс «Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе» має на меті популяризацію дитячого мистецтва Вінниччини та України розвиток культурного потенціалу, презентацію кращих зразків дитячого художнього мистецтва, підтримку та заохочення до творчості юних художників. 

2. Завдання конкурсу:

Всеукраїнський відкритий дитячий конкурс «Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе» покликаний об’єднати навколо мистецтва та проблем екології дітей Вінниччини та дітей України що дотичні були колись будь яким чином до Вінниччини (проживали тут раніше, мають родичів, бабусь, відвідували даний регіон тощо) та дітей інших країн що люблять та знають Вінниччину, задля популяризації кращих зразків дитячого образотворчого мистецтва. Його фінальним акордом стане обов’язкова організація вернісажу творчих робіт переможців та видання буклету з однойменною назвою. Одним із пріоритетів це звернути увагу в першу чергу на роботи дітей біженців з зони АТО, дітей малозабезпечених родин, дітей з обмеженими можливостями та дітей з інтернатів. 

3. Координатори проєкту: мистецтвознавець Оксана Колєсниченко та Злата Шишман

4. Підтримка

Конкурс проводиться за підтримки: Олександра Домбровського, громадської організації «Кращий художник», громадського об’єднання «Ми – Вінничани», КЦ «Галереї – ХХI», видавництва «Твори», громадського діяча Миколи Філонова, інших меценатів та усіх охочих підтримати доброчинну справу .

ІІ. Умови проведення

Для участі в конкурсі запрошуються юні художники – віком від 5 до 16 років. Кожен автор може подавати не більше п’яти робіт. У період з 24 грудня 2021 р. до 10 лютого 2022 р. усі охочі можуть подати заявку на електронну адресу: ksenonn@ukr.net 

Форма додається у Додатку № 1. Участь у конкурсі безкоштовна.

Перший та другий етапи голосування відбуватиметься в період подання та триватимуть до 20 лютого 2022р, на сторінці громадської організації «Кращий художник» у Facebook: Кращий Художник

Роботи після виставки повертатися не будуть, оскільки вони використовуватимуться у наступних проєктах. Тому ті юні митці і їхні батьки, які принципово хочуть зберегти оригінали, можуть не давати роботи на виставку. Вони зможуть брати участь у перших двох його частинах, оскільки 3 роботи, що отримають найбільшу підтримку у перших двох етапах на наших сторінках, отримають теж призи і свої номінації. Тобто це має сенс і для тих дітей, які не мають бажання передавати свої роботи або проживають за кордоном.

ІІІ. Визначення переможців конкурсу

Тридцять творів, які наберуть найбільшу підтримку на сторінці громадської організації «Кращий художник» у Facebook потраплять до півфіналу.

Для підтримки свого фаворита потрібно:

 • Вподобати сторінку «Громадська організація «Кращий художник»,
 • Поставити вподобайку під роботою,
 • Написати коментар під роботою,
 • Зробити репост собі на сторінку,

Ще 70 творів будуть обрані до півфіналу членами журі. Усі твори оцінюватиме журі, до складу якого входять провідні українські художники, мистецтвознавці, представники організаторів та партнерів конкурсу. Прийняття рішення журі відбувається шляхом відкритого голосування, затвердженого протоколом. Рішення журі остаточні й перегляду не підлягають.

Після того відбудеться фінальний раунд, буде ще один етап голосування, де будуть визначені як онлайн переможці, так і фіналісти у кількості 50 осіб разом, усі ці роботи ввійдуть до каталогу.

Підсумки конкурсу буде оголошено на фінальній церемонії нагородження під час виставки у м. Вінниця в лютому або березні 2022 року. За результати фінального змагання буде визначено три переможця у чотирьох вікових групах, три онлайн переможці першого туру, три онлайн переможці другого туру, три спец нагороди, та володаря грант-прі конкурсу.

ІV. Нагородження

Переможці конкурсу отримають: Фарби та інші художні матеріали, спеціальні дипломи, Подарунки і сюрпризи від меценатів та спонсорів. Усі фіналісти отримають каталоги і подарунки. 

Фіналісти, які не зможуть особисто бути на церемонії нагородження, отримають свої каталоги та призи поштою. Усі фіналісти та художники обрані оргкомітетом, потраплять до каталогу.

V. Склад конкурсної комісії

 • Володимир Козюк, Народний художник України, голова громадської організації «Кращий художник/The best artist»,
 • Олександр Домбровський, громадський діяч,
 • Валерій Коровій, громадський діяч, 
 • Ольга Дернова, начальник культури Вінницької ОДА.
 • Оксана Повякель, мистецтвознавець, генеральний директор Національного музею архітектури і побуту;
 • Микола Філонов, громадський діяч,
 • Дмитро Корзун, видавець,
 • Валерій Шматько, преможець конкурсу «Кращий художник/The best artist» 2018, 2019 років,
 • Олексій Жадейко, засновник та Член правління ГО «Асоціація мистецтвознавців, експертів», мистецтвознавець,
 • Олег Іваненко, керівник редакційної ради Національного проекту «Книга рекордів України»,
 • Лю Юйдань, директор компанії «Україна Міжнародна Медіа-Культура»,
 • Нобухіро Терада, Народний артист України.
 • Володимир Бульба, голова наглядової ради «Громадської ради з питань культури, молоді та спорту України». 
 • Людмила Бушинська, галерист.
 • Людмила Станіславенко, громадський діяч.
 • Світлана Долеско, генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва;
 • Руслан Паламаровський, директор художнього музею.
 • Юрій Котик, голова правління Міжнародної громадської організації України та Китаю «LanHua»;
 • Тетяна Журунова, мистецтвознавець.
 • Дмитро Овечкін, директор кінокомпанії «Студія «Золоте Руно»;
 • Оксана Колєсниченко, мистецтвознавець. 
 • Євгенія Божко, переможець конкурсу «Кращий художник», викладач живопису та малюнку у Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Додаток № 1

ЗАЯВКА
на участь у мистецькому конкурсі «Рідна Вінниччино моя – бережімо тебе»

Прізвище, ім’я:

Місто, країна:

Контактні дані: телефон батьків, електронна пошта

До заявки необхідно додати:

 1. Фото робіт, невелику історію створення, хто приймав участь з родини у допомозі створення роботи.
 2. Усю ту інформацію, що буде розміщено у подальшому біля роботи на конкурсі.
 3. Вказані види та техніка робіт

Примітка для батьків: Даю згоду на передачу роботи в разі потрапляння до фіналу, а також на обробку персональних даних моєї дитини (прізвище ім’я по батькові), у тому числі фото творів, та їх використання в друкованих і електронних виданнях, на веб-сайтах і у відео сюжетах та інших заходах, направлених на промоцію конкурсу за рішенням організаторів.

Підпис Дата

Voting: 
0
Your rating: None
0
No votes yet